ЗА БАТЬКІВЩИНИ ПРАВО – ЗА ПРАДІДІВ ЗАКОН !

понеділок, 17 листопада 2008 р.

УВАГА! ПОШУК!

Тут буде розміщатися інформація про пошук вояків-українців всіх воєн, будуть розміщатися незіндефіковані фото вояків, бойових дій. Прошу зголошуватися і брати участь. Перші результати пошуку вже є.

*ПОШУК ВІДОМОСТЕЙ про Ненчина Володимира, нар. 1 грудня 1923 р. у с. Оришківці Чортківської округи. Відомо, що вийшов живим із Бродівського котла, помер в Україні. Потрібні відомості про місце вишколу, дивізійну частину, в якій він служив і інші дані.

*ПОШУК ВІДОМОСТЕЙ про Козака Федора Григоровича, нар. 1921-22 р. у с. Ліски Перемишлянського повіту. Перебував на роботах у Франції, приїхав зголоситися до Дивізії в Україні

*ПОШУК ВІДОМОСТЕЙ про Ящишина Івана Петровича, 1916 р.н., с.Розубовичі Перемишлянського повіту. Після Бродів повернувся додому.

*ПОШУК ВІДОМОСТЕЙ
про Демаха Михайла Васильовича 1913 р.н., с.Скоморохи Тернопільської області. Загинув під Бродами. Невідомо обставини загибелі, місце поховання.

*ПОШУК ВІДОМОСТЕЙ про Кушлика Євгена Семеновича 1921р.н. уродженця м.Калуш Івано-Франківської області вояка Дивізії "Галичина". Останьою інформацією про нього був лист до сестри, в якому він написав: "Більше я служити їм не буду!" Цей лист був у відповідь на лист сестри, в якому вона повідомляла Євгена про розстріл німцями його друзів - членів ОУН. Яка його подальша доля, невідомо.


Кому належав цей жетон?
alpenkorps


ВК ч.3, 1976.

СПИСОК ПОШУКУ ПОПОВНЮЄТЬСЯ.
Дописати коментар

Шукати в цьому блозі

Популярні публікації