ЗА БАТЬКІВЩИНИ ПРАВО – ЗА ПРАДІДІВ ЗАКОН !

середа, 4 березня 2020 р.

ПЕТРО ПОСТОЛЮК


 ПЕТРО ПОСТОЛЮК народжений 10 липня 1894 року на Золочівщині у Західній Україні, середню школу скінчив у Золочеві, у 1914 році вступив до Леґіону Українських Січових Стрільців і з ним перевів усю визвольну війну аж до 1920 року. Був ад'ютантом командира УСС сот. Микитки. Був важко ранений.

У роках 1920-23 студіював філософію в університеті у Відні, що його скінчив, склавши іспит на вчителя середніх шкіл. (2 семестри пораховано йому за участь у війську під час війни). Повернувшись до Львова, скінчив ще торговельну школу, виспеціялізувавшись у книговодстві. Став керівником адміністрації часописних і книжкових видань пресового концерну Івана Тиктора і з гуртком колишніх військовиків заснував В-во "Червона Калина" у Львові, що вславилося своїм "Літописом Червоної Калини" та книжками з провідною ідеєю — ширення культу збройної сили.

На еміґрації у Кракові за Другої світової війни був директором Українського Видавництва, заснованого тамошнім Українським Центральним Комітетом. На еміґрації в Америці відновив Видавничу Кооперативу "Червона Калина". Впродовж 25 років працював у В-ві "Свобода" в Українському Народному Союзі. Був одним з найактивніших комбатантських діячів у вільному світі, фанатично відданий українському друкованому слову.

2 коментарі:

Blog27999 сказав...

Do you understand there is a 12 word phrase you can communicate to your partner... that will induce deep feelings of love and instinctual attractiveness for you deep inside his heart?

Because deep inside these 12 words is a "secret signal" that fuels a man's instinct to love, please and guard you with his entire heart...

12 Words That Trigger A Man's Desire Response

This instinct is so built-in to a man's brain that it will drive him to work better than before to love and admire you.

As a matter of fact, fueling this influential instinct is so mandatory to having the best possible relationship with your man that as soon as you send your man one of these "Secret Signals"...

...You'll immediately find him expose his mind and heart to you in such a way he's never experienced before and he will perceive you as the one and only woman in the galaxy who has ever truly attracted him.

Unknown сказав...

Your Affiliate Profit Machine is ready -

Plus, earning money online using it is as simple as 1, 2, 3!

This is how it works...

STEP 1. Tell the system what affiliate products you intend to promote
STEP 2. Add some push button traffic (this ONLY takes 2 minutes)
STEP 3. Watch the system explode your list and sell your affiliate products all for you!

Do you want to start making profits???

The solution is right here

Шукати в цьому блозі

Популярні публікації